Jdi na obsah Jdi na menu
 


ČF - ZART Z KYJOVIC

25. 10. 2016

Zart z Kyjovic se narodil dne 8. 3. 2014 ze spojení Celie de Jean Baptiste a Cir Žíňanky spolu s dalšími čtyřmi sourozenci. Narodili se samí pejsci.

Všechna štěňata odešla ke svým novým majitelům, ale po nějaké době jsme dostali zprávy, že zrovna Zartovi se jeho majitel příliš nevěnuje a že je to velmi dobrý pes. Po ověření této situace, i když jsme neměli v plánu nechávat si doma psa, jsme se rozhodli, že majitele požádáme, aby nám psa prodal zpět.

Takže jsme Zarta začátkem roku 2015 přivezli a po vzájemném seznámení jsme začali s výcvikem. Něco už uměl, ale přece jen bylo před námi hodně práce.

V roce 2015 jsme s ním absolvovali jen Zkoušky vloh. Teprve na jaře 2016 jsme absolvovali Podzimní zkoušky.

Přihlásili jsme ho na několik výstav, kde vždy dostal známku výborná, na Klubové výstavě ResCAC a na Národní výstavě v Brně CAC.

Pokračovali jsme v přípravě na Všestranné zkoušky. Před nimi jsme s ním absolvovali v červenci 2016 Memoriál Jitky Hromadové, kde na všech zkouškách, ze kterých se tento memoriál skládá uspěl v I.C - ZV, LZ  a ZVP.

V srpnu 2016 jsme nastoupili na Všestranné zkoušky, kde jsme uspěli v I.C s počtem bodů 481.

Poslední podmínkou pro zařazení do chovu bylo absolvování OLV, které absolvoval Zart se samými čtyřkami a byl dokonce ohodnocen jako nejlepší pes.

Tím splnil poslední podmínku pro uchovnění.

Jsme přesvědčeni, že Zart bude přínosem pro II.linii, a že jeho lovecké vlastnosti, nádherné vystavování a neuvěřitelně vynikající nos ponesou dál jeho potomci.

 

 

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky Zart z Kyjovic

 

 

Portrét

Kontakt

Chovatelská stanice Z KYJOVIC

PAVEL HERMANN (747 68 Kyjovice 146)
MARTINA JAROLIMOVÁ

742 91 VELKÉ ALBRECHTICE 46

tel. 00420739078755

p.hermann@seznam.cz


Archiv

Kalendář
<< červen / 2019 >>